GERGEDAN

FAYDALARI

GERGEDAN AFRODİZYAK VE GİNSENG İÇEREN BİTKİ ÖZLERİ İÇERİR

icon01
TÜRKİYE'NİN 1 NUMARALI ÜRÜNÜ ŞİMDİ SİZE DAHA YAKIN.

Hemen Sipariş Verin

 

GERGEDAN doğadan elde edilmiş, penisin dokusunu gelişimine yardımcı olan, cinsel aktiviteyi uyaran, daha kalıcı bir ereksiyona yardımcı olan ve cinsel birleşmeden alınan zevki yükselten, yoğun afrodizyak içeren bitki özleri içerir.

GERGEDAN genel kan basıncında bir değişikliğe yol açmadan penis hücrelerine ve kanallarına giden kan dolaşımına etki eder. Bu durum Peniste sertleşme ve ereksiyon oluşturur.

GERGEDAN erkeklik gücünü güvenli ve etkili bir şekilde takviye ettiği bilinen birçok bitkisel maddeden Aki Home Firması tarafından formüle edilmiştir.

GERGEDAN penis içine kan dolumunu arttırarak penis sertliğinin, kalınlığının artmasını ve ereksiyonun daha uzun süre devam ettirilmesine yardımcı olur.

GERGEDAN

GERGEDAN Ginsengli Bitkisel Karışım. İlaç değildir! ve reçetesiz satılmaktadır. Cinsel isteği arttırmada ve sürekli kılmakta hem kadın hem de erkeklere yardımcı olmaktadır.

GERGEDAN erkeklik gücünü güvenli ve etkili bir şekilde takviye ettiği bilinen birçok bitkisel maddeden Aki Home Firması tarafından formüle edilmiştir.

Doğada ki en etkili olduğu düşünülen afrodizyak bitkilerin birleşiminden meydana gelmiş olan GERGEDAN Tablet dünya da ki en etkili bitkisel performans arttırıcı kapsüllerden birisidir.

Tamamı bitkisel olan GERGEDAN ürünümüz bakanlık onaylıdır. Belgeleri sayfamızda bulabilirsiniz.

YAN ETKİLER ÖNEMLİ UYARI:

Gergedan tablet 18 yaşından küçüklere satılamaz. Kronik Kalp rahatsızlıkları , Ve hipertansiyon hastalarının kullanmamaları tavsiye edilir. Yapılan testler sonucunda ürünümüzün herhangi bir YAN ETKİSİ YOKTUR.

cforms contact form by delicious:days

 • HEMEN
 • 1 SAAT
 • 2 SAAT
 • 3 SAAT
 • 4 SAAT

ÖN SİPARİŞ FORMU

 1. (gerekli)
 2. (gerekli)
 3. (gerekli)
 4. (gerekli)
 5. (gerekli)
 

cforms contact form by delicious:days

MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

UYARIDIR!

 

İnternet sitemize üye olan ve alışveriş yapan her müşteri, tarafımızdan düzenlenmiş aşağıda bulunan satış sözleşmesini tüm maddeleri ile herhangi bir ihbara gerek kalmadan okumuş ve kabul etmiş sayılır. Lütfen ilgili yasa gereği sözleşme metnini koyu font kullanarak 16 puntoda yazdırarak okuyunuz!

 

 

MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

 

İşbu sözleşme 06 Mart 2011 tarih ve 27876 sayılı  Resmi Gazete’de yayınlanan Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik gereği internet ortamında satışı gerçekleştirilen ürünler için sözleşme yapılma zorunluluğu gereği düzenlenip, maddeler halinde aşağıda belirtilmektedir.

 

 

MADDE 1 – SÖZLEŞME KONUSU

 

İşbu sözleşmenin konusu, SATICI’nın, ALICI’ya satışını yaptığı, aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun-Mesafeli Sözleşmelere Dair  Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin kapsamaktadır.

 

MADDE 1.2 – ÜRÜN VE ÖDEME

 

Satış sitemizde bulunan ürünlerde (aki gergedan boynuzu) 1 kutu …… TL  – 2 kutu ……. TL – 3 kutu ………. TL olarak müşteriye beyan edilmiştir . 3 Farklı ödeme seçeneği ile müşteri kapıda ödeme yapabilir (kargo veya bulunduğu şehire göre kurye Aracılığı ile), veya kargo şubesinde ödeme yapabilir yada havale aracılığı ile satın aldığı ürünün ücretini ödeyebilir . Beyan edilen 3 farklı seçenekten başka ödeme yapılamamaktadır. Ürünlerin fiyatlarına %8 K.D.V dahildir. Kargo ücreti fiyata dahildir.

 

 

MADDE 2.1 – SATICI BİLGİLERİ

 

Ünvan: AKTAR KÖR İSMAİL GIDA SAN VE TİC LTD ŞTİ

Adres:Kocasinan Merkez Mh Atatürk Cd No:29/A Blok

 Bahcelievler/ ISTANBUL

Tel: 0 212 452 29 29

Faks:0 212 552 07 48

Mail : aktarkorismail@gmail.com

 

MADDE 2.2 – ALICI BİLGİLERİ
 
 Müşteri olarak http://www.akigergedanboynuzu.com/ ‘a ait tüm alışveriş sitesine üye olan kişidir.
 Üye olurken verilen adres ve iletişim bilgileri esas alınmaktadır.

 

 

MADDE 3 – SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN BİLGİLERİ

 

Ürünün miktarı, adedi, satış bedeli, ödeme şekli, siparişin sonlandığı andaki bilgilerden oluşmaktadır.

 

 

MADDE 4 – GENEL HÜKÜMLER

 

4.1 – ALICI, Madde 3′te belirtilen sözleşme konusu ürünün temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimata ilişkin tüm bilgileri okuyup ön bilgi sahibi olduğunu ve internet ortamında gerekli teyidi verdiğini beyan eder.
 
 

 

4.2 – Sözleşme konusu ürün, yasal 30 günlük süreyi aşmamak kaydı ile söz konusu ürün için ALICI’nın yerleşim yerinin uzaklığına bağlı olarak ön bilgiler içinde açıklanan süre içinde ALICI veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa teslim edilir. Bu süre ALICI’ya daha önce bildirilmek kaydıyla en fazla 10 gün daha uzatılabilir.
 
 

 

4.3 – Sözleşme konusu ürün, ALICI’dan başka bir kişi veya kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi veya kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden AKTAR KÖR İSMAİL GIDA SAN VE TİC LTD ŞTİ  sorumlu tutulamaz.
 
 

 

 

4.4 – Sözleşme konusu ürünün teslimatı için, işbu sözleşmenin imzalı nüshasının AKTAR KÖR İSMAİL GIDA SAN VE TİC LTD ŞTİ ‘den ulaştırılmış olması ve bedelinin ALICI’nın tercih ettigi ödeme şekli ile ödenmiş olması şarttır. Herhangi bir nedenle ürün bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilmesi halinde, AKTAR KÖR İSMAİL GIDA SAN VE TİC LTD ŞTİ  ürünün teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.
 
 
 

 

4.5- AKTAR KÖR İSMAİL GIDA SAN VE TİC LTD ŞTİ teslimatı engelleyen hava koşulları, ulaşımın kesilmesi gibi olağanüstü durumlar sebebi ile sözleşme konusu ürünü süresi içinde teslim edemez ise, durumu ALICI’ya bildirmekle yükümlüdür. Bu takdirde ALICI siparişin iptal edilmesini, sözleşme konusu ürünün varsa benzeri ile değiştirilmesini veya teslimat süresinin engelleyici durumunun ortadan kalkmasına kadar ertelenmesi haklarından birini kullanabilir. ALICI’nın siparişi iptal etmesi durumunda ödemiş olduğu tutar, 10 gün içinde kendisine ödenir.Satılan ürün 20 gün içinde iade alınır 
 
 

 

4.6- Müşteri ürün siparişini verdikten hemen sonra, gönderici firma ürünü 2 gün içerisinde göndermek zorundadır. Ürün gönderici firma tarafından müşterinin adresine gönderildikten sonra müşteri 3 gün içerisinde almak zorundadır. Taraflar arasındaki ihtilafta yetkili Mahkeme ve Tüketici Hakem Heyeti, Bakırköy Mahkemeleri ve icra daireleri veya Tüketicinin  malı satın aldığı yerdeki veya ikametgahındaki Tüketici Sorunları Hakem Heyetidir.
 


 

MADDE 5 – CAYMA HAKKI 

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren (7) gün içinde hiç bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde Aki Gergedan Boynuzu’na faks, email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması durumunda, ALICI’ya teslim edilen ürünün Aki Gergedan Boynuzu’ndan gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 10 gün içinde ürün bedeli ALICI’ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli SATICI tarafından karşılanır.

İşbu sözleşme, ALICI tarafından okudum kabul ediyorum ibaresini seçmesi Alıcı tarafından teyid olunacak ve yürürlüğe girecektir.

BİZ SİZİ ARAYALIM

 1. (gerekli)
 2. (gerekli)
 

cforms contact form by delicious:days

YORUM YAZ

 1. (gerekli)
 2. (gerekli)
 

cforms contact form by delicious:days